אודותינו

אנו בשילן שירותי המרה בע”מ נותנים ללקוח מעטפת של פתרונות פיננסים תוך שימת דגש על שירות, אמינות ומקצועיות.

בשילן שירותי המרה תוכלו לבצע רכישה או מכירה של יותר מ-40 סוגים של מטבעות חוץ שונים, כגון: דולר ארה”ב, אירו, דולר קנדי, פרנק שוויץ, פאונד לירה סטרלינג אנגלי,דולר אוסטרלי,קרונה צ’כית, לאי רומני,לב בולגרי,זלוטי פולני, פורינט הונגרי,רובל רוסי,יוהן סיני,באט תאילנדי, ין יפני, דינר ירדני,רופי הודי ועוד

ניתן לרכוש מטבע חוץ גם באמצעות כרטיס אשראי ובתשלומים ואף להזמין מראש באינטרנט ולהגיע לסניף לאיסוף עצמי. (לינק לקרדיטק).

בנוסף, אצלנו בשילן שירותי המרה, תוכלו לבצע העברות כספים לחו”ל או לקבל כספים מחו”ל. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות RIA, CONTACT, CRONAPAY, WORLD FINANCE מהמובילות והאמינות בענף אשר להן נקודות איסוף ושליחה בכל העולם.

שילן שירותי המרה בע”מ מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים בנקאיים כגון פריטת שיקים מזומנים (קישור לעמוד השיקים), ניכיון שיקים דחויים (לעסקים בלבד)(קישור לנכיון שיקים עסקי) והעברות והפקדות לכל חשבונות הבנק בישראל.

כמו כן בשילן שירותי המרה תוכלו לחסוך בזמן ולבצע תשלום חשבונות שוטפים כגון: חשמל, גז, ארנונה, טלפון ועוד.

שילן שירותי המרה בע”מ הינה חברה בעלת רישיון למתן שירותים פיננסיים ופועלת תחת פיקוחו הרגולטורי של רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון. הצוות של שילן שירותי המרה הינו צוות מקצועי ואדיב עם ניסיון של שנים בתחום הפיננסי אשר עובר הכשרות מקצועיות בתדירות גבוהה על מנת שנוכל לתת לכם את השירות המקצועי ביותר והטוב ביותר עבורכם.

אנו בשילן שירותי המרה בע”מ שמים דגש ללא פשרות על שירות הלקוחות ולכן, לצד מחירים ללא תחרות, אנו נותנים את השירות הטוב ביותר. השירות ניתן גם בשפה האנגלית והמשרדים שלנו מונגשים לבעלי מוגבלויות.

Call Now

דילוג לתוכן